Ваш кошик порожній

укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Оплата та доставка
0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
basket

Львівська Майстерня Шоколаду

0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
м. Київ, вул. В. Антоновича, 45

21 квітня 2011 року Львівська Майстерня Шоколаду на Антоновича (Горького), 45 відкрила свої двері для гостей. Це була перша і найбільша за площею Майстерня, що відкрилася в Києві. З першого ж дня відкриття шоколадна кав’ярня встановлювала рекорди з відвідуваності та безліч позитивних відгуків. В розпорядженні гостей п’ять затишних залів, кожен з яких має свою неповторну атмосферу.

У цій Майстерні вперше почали творити шоколадне мистецтво – малювати картини та портрети з допомогою найсмачнішого матеріалу у поєднанні з кольоровими харчовим барвниками! Рівень майстерності молодих художників нестримно росте і, здається, немає такого шедевру, який би вони не змогли втілити в шоколаді. Все це дозволило щороку влаштовувати виставки шоколадних картин.

Також тут популярні екскурсії для школярів та дітей з різних куточків Київщини, де вони знайомляться з історією шоколаду, пізнають таємниці шоколадної справи та досхочу ласують шоколадом. А нещодавно наші майстри почали навчати малюванню на шоколаді.

Особливою гордістю Майстерні на Антоновича є професійність барменів та щира привітність команди. Знання та досвід, здобуті за роки роботи, вміння задовольнити найвибагливіші смаки здобули чимало постійних відвідувачів. А це, погодьтеся, найкращий показник визнання та любові!

всі новини
Контакти майстерні:
вул. В. Антоновича, 45
+38 (050) 468 41 91

пн-нд: 09:30-21:00

Знайдіть нас у
Приєднуйся до команди!
Оцініть наш сервіс: