Ваш кошик порожній

укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Оплата та доставка
0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
basket

Експрес майстер-клас

Львівська Майстерня Шоколаду пропонує три види експрес майстер-класів, проведення яких можна організувати вже через 15 хв після звернення!!!! (або ж за попереднім записом)

Майстер-клас - це чудова нагода для вас та друзів навчитись чогось нового, провести час цікаво. Кожен учасник перетвориться на справжнього шоколадного майстра. Ми одягнемо вас у форму шоколатьє, дамо всі необхідні атрибути та якісний натуральний шоколад. Також розважимо цікавим роликом про шоколад та пригостимо смачним напоєм. Готові вироби запакуємо в коробочку і урочисто нагородимо Сертифікатом майстра шоколадної справи.

Майстер-клас «Серце» - під наглядом професійного шоколатьє учасники виготовляють чорно-білу фігурку з шоколаду у вигляді серця або медальки. Шоколадний малюнок можна декорувати харчовими барвниками, горішками або ж створити напис.

Майстер-клас «Розмальовка» - учасники самостійно під наглядом професійного шоколатьє розмальовують по трафарету фігурку, яку можна декорувати харчовими фарбами.

Майстер-клас «Серце і розмальовка» - гості виготовляють чорно-білу фігурку з шоколаду у вигляді серця або медальки. Шоколадний малюнок можна декорувати харчовими барвниками, горішками або створити напис. Також розмальовують по трафарету фігурку та дізнаються багато цікавих фактів про шоколад.

 

Максимальна кількість учасників - 6 осіб. Можна проводити для мішаних груп (для батьків з дітьми).

Майстер-класи проводяться - пн-пт: 10:00 - 18:00.

Тривалість: 30 хв – 45 хв.

 

Придбай сертифікат на майстер-клас:
Контакти кав’ярень, де проводиться даний майстер-клас:
м. Трускавець