Ваш кошик порожній

укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Оплата та доставка
0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
basket

Експрес майстер-клас

Львівська Майстерня Шоколаду пропонує три види експрес майстер-класів, проведення яких можна організувати вже через 15 хв після звернення!!!! (або ж за попереднім записом)

Майстер-клас - це чудова нагода для вас та друзів навчитись чогось нового, провести час цікаво. Кожен учасник перетвориться на справжнього шоколадного майстра. Ми одягнемо вас у форму шоколатьє, дамо всі необхідні атрибути та якісний натуральний шоколад. Також розважимо цікавим роликом про шоколад та пригостимо смачним напоєм. Готові вироби запакуємо в коробочку і урочисто нагородимо Сертифікатом майстра шоколадної справи.

Майстер-клас «Серце» - під наглядом професійного шоколатьє учасники виготовляють чорно-білу фігурку з шоколаду у вигляді серця або медальки. Шоколадний малюнок можна декорувати харчовими барвниками, горішками або ж створити напис.

Майстер-клас «Розмальовка» - учасники самостійно під наглядом професійного шоколатьє розмальовують по трафарету фігурку, яку можна декорувати харчовими фарбами.

Майстер-клас «Серце і розмальовка» - гості виготовляють чорно-білу фігурку з шоколаду у вигляді серця або медальки. Шоколадний малюнок можна декорувати харчовими барвниками, горішками або створити напис. Також розмальовують по трафарету фігурку та дізнаються багато цікавих фактів про шоколад.

 

Групи формуємо. Можна проводити для мішаних груп (для батьків з дітьми).

Майстер-класи проводяться - пн-пт: 10:00 - 18:00.

Тривалість: 30 хв – 45 хв.

 

Придбай сертифікат на майстер-клас:
Контакти кав’ярень, де проводиться даний майстер-клас:
м. Трускавець