укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Доставка та оплата
Вхід в особистий кабінет
Увійти через
соціальну мережу

Залогуватись через Google+ Залогуватись через Facebook
Оцініть наш сервіс
Дякуємо за Твою оцінку

Виробництво шоколаду ручної роботи


Опираючись на кращі європейські зразки виробництва шоколаду ручної роботи Львівська Майстерня Шоколаду створює власні сучасні традиції якості та смаку, що народжуються у Львові. Кожен виріб з шоколаду має свою маленьку історію: від ідеї до захопливих відгуків наших гостей.  

Створення ексклюзивних цукерок розпочалось з ідеї подружжя Наталії та Володимира Дубових, які для втілення своєї мрії приклали чимало зусиль. Шляхом експериментів з різними рецептурами на початку зупинилися на дванадцяти видах цукерок, п’ять видів із яких і досі дарують неперевершений смак нашим шанувальникам - це Львівська Амурка, Марц і Панна, Кайзервальд, Цісарська та Бернардинка. З 2009 року виробництво шоколаду невпинно розширювалось. Але незважаючи на збільшення кількості майстерень, головні принципи мануфактурного виготовлення шоколадних смаколиків залишаються незмінними: виготовлення шоколаду безпосередньо у Львові з європейської сировини найвищої якості, використання лише натуральних інгредієнтів без штучних додатків чи домішок, залучення в процес кращих спеціалістів-професіоналів, а не автоматизовані машини, дбайливе ставлення до кожного виробу та продаж лише у власних чи франчайзингових крамницях, де є змога контролювати весь шлях продукції до рук шанувальників.

На сьогодні асортимент цукерок налічує більше 60 видів різноманітних марципанових, горіхових, трюфельних, пралінових, шоколадно-карамельних та шоколадно-кремових цукерок. Окрім цукерок Львівську Майстерню Шоколаду важко уявити без різноманітних шоколадних тафель в оригінальному упакуванні, драже і горіхів в шоколаді, шоколадних фігурок та ексклюзивних виробів, що втілюються за участю талановитих майстрів шоколадної справи.

 

Всі вироби Львівської Майстерні Шоколаду виготовляються турботливими руками великої команди
шоколатьє у Львові та роз’їжджаються у всі куточки України.

Ми горді створювати шоколад ручної роботи, даруючи щастя!
Дякуємо Тобі, що обираєш нас!

Команда Львівської Майстерні Шоколаду

Адреса потужностей виробництва:
ТзОВ "Шокоооооооолад"
вул. Генерала Юнаківа, 10,
м. Львів, Україна, 79039,
тел. +38 (032) 244 49 12