Ваш кошик порожній

укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Оплата та доставка
0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
basket

Виробництво шоколаду ручної роботи


Опираючись на кращі європейські зразки виробництва шоколаду ручної роботи Львівська Майстерня Шоколаду створює власні сучасні традиції якості та смаку, що народжуються у Львові. Кожен виріб з шоколаду має свою маленьку історію: від ідеї до захопливих відгуків наших гостей.  

Створення ексклюзивних цукерок розпочалось з ідеї подружжя Наталії та Володимира Дубових, які для втілення своєї мрії приклали чимало зусиль. Шляхом експериментів з різними рецептурами на початку зупинилися на дванадцяти видах цукерок, п’ять видів із яких і досі дарують неперевершений смак нашим шанувальникам - це Львівська Амурка, Марц і Панна, Кайзервальд, Цісарська та Бернардинка. З 2009 року виробництво шоколаду невпинно розширювалось. Але незважаючи на збільшення кількості майстерень, головні принципи мануфактурного виготовлення шоколадних смаколиків залишаються незмінними: виготовлення шоколаду безпосередньо у Львові з європейської сировини найвищої якості, використання лише натуральних інгредієнтів без штучних додатків чи домішок, залучення в процес кращих спеціалістів-професіоналів, а не автоматизовані машини, дбайливе ставлення до кожного виробу та продаж лише у власних чи франчайзингових крамницях, де є змога контролювати весь шлях продукції до рук шанувальників.

На сьогодні асортимент цукерок налічує більше 60 видів різноманітних марципанових, горіхових, трюфельних, пралінових, шоколадно-карамельних та шоколадно-кремових цукерок. Окрім цукерок Львівську Майстерню Шоколаду важко уявити без різноманітних шоколадних тафель в оригінальному упакуванні, драже і горіхів в шоколаді, шоколадних фігурок та ексклюзивних виробів, що втілюються за участю талановитих майстрів шоколадної справи.

 

Всі вироби Львівської Майстерні Шоколаду виготовляються турботливими руками великої команди
шоколатьє у Львові та роз’їжджаються у всі куточки України.

Ми горді створювати шоколад ручної роботи, даруючи щастя!
Дякуємо Тобі, що обираєш нас!

Команда Львівської Майстерні Шоколаду

Адреса потужностей виробництва:
ТзОВ "Шокоооооооолад"
вул. Генерала Юнаківа, 10,
м. Львів, Україна, 79039,
тел. +38 (032) 244 49 12