Ваш кошик порожній

укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Оплата та доставка
0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
basket

Тренінговий центр

Тренінговий Центр «Львівської Майстерні Шоколаду» створений як місце, в якому всі наші працівники можуть активно навчатися та розвиватися, а ще це добрий майданчик для обміну думками, спілкування, спільного розв’язання проблем. Усі наші навчальні та розвиткові програми покликані не тільки передати сухі знання та «завантажити» в людей необхідний об’єм інформації,  а й досягти трьох ключових завдань:

  • змусити думати;
  • показати варіанти;
  • дати можливість спробувати та перевірити ідеї на практиці.

 
Саме тому навчання у Тренінговому Центрі є максимально інтерактивним; наші тренери – це успішні практики, які працювали на різних ділянках Компанії від самого початку її створення.  

Окрім навчання та розвитку людей Тренінговий Центр дбає за дотримання корпоративних стандартів обслуговування й гостинності у всіх закладах «Львівської Майстерні Шоколаду», що функціонують в Україні та поза її межами – організовує постійний зв'язок з відвідувачами закладів через телефон «гарячої лінії» та соціальні мережі.

Команда тренінгового центру

Юліан Верста
Керівник відділу роботи з персоналом, ідейний засновник та куратор Тренінгового Центру «Львівської Майстерні Шоколаду»

yversta@gmail.com
Уляна Іваник
Шеф-бариста «Львівської Майстерні Шоколаду», тренер з барної справи

uivanyk@chocolate.lviv.ua
Ірена Тарас
менеджер по роботі з персоналом "Львівської майстерні шоколаду" (підрозділ - виробництво)
itaras@chocolate.lviv.ua

Каталог тренінгів

Переглянути каталог тренінгів

На сьогодні каталог Тренінгового Центру налічує одинадцять апробованих тренінгових програм (для більш детального ознайомлення Ви можете завантажити «Каталог Тренінгів»). Всі програми були створені, виходячи з актуальних практичних потреб наших закладів та діючих команд. Загалом, вони поділяються на три базових блоки:

  • Загальні корпоративні програми – тренінги, що стосуються питань історії, місії, культури Компанії, дотримання корпоративних стандартів.
  • Практичні тренінгові програми (hard skills) – тренінги, що стосуються формування навичок успішної роботи в команді, прояву гостинності, ефективних продажів, комунікацій та роботи з запереченнями, а також практичні заняття з барної та шоколадної справ.
  • Управлінські тренінги – тренінги управління робочою зміною працівників й розвитку менеджерських навичок, лідерства, ефективного рекрутингу, адаптації та впровадження нових працівників в команду.

Окрім внутрішньої мережевої діяльності Тренінговий Центр «Львівської Майстерні Шоколаду» надає тренінгові та консультативні послуги для зовнішніх організацій. Цікавим та практичним може виявитись наш досвід у таких галузях як:

  • проведення тренінгових програм;
  • розробка корпоративних стандартів сервісу та гостинності;
  • супровід при відкритті закладів, навчання та підготовка команди працівників.