Ваш кошик порожній

укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Оплата та доставка
0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
basket

Шоколадно-кавове свято від «Львівської майстерні шоколаду»

Грандіозне шоколадно-кавове дійство від “Львівської майстерні шоколаду”, на яке усі чекали цілий рік, вже зовсім скоро - 10 листопада у ТРК «Victoria Gardens»!

Майстри шоколадної та кавової справи з усієї України прийдуть до Львова на четвертий традиційний Мистецький пленер та Чемпіонат бариста, щоб позмагатись між собою за звання найкращого.

Найкращі бариста та шоколатьє демонструватимуть, що шоколад та кава - це прекрасне мистецтво, яке потребує чималих навиків і зусиль. Адже шоколадом можна не лише поласувати, а й написати картину чи намалювати портрет, а кава буває не тільки чорною, а й надзвичайно оригінальною та красивою.

Окрім змагань гостей свята чекатимуть цікаві конкурси з поїдання шоколаду та цукерок, а також солодкі презенти для переможців. Цікаво буде всім, адже маленькі ласуни зможуть весело провести час в дитячому куточку, відвідати шоколадний майстер-клас або взяти участь в конкурсі з поїдання цукерок на швидкість (батьки, не переживайте, час буде обмежений).

Наприкінці дійства для гостей виступатимуть неймовірні VaBank jazz trio та музичний дует “INSHI”.

Завітай на Мистецький пленер та Чемпіонат бариста, відчуй атмосферу свята та поласуй смаколиками від “Львівської майстерні шоколаду”! Позитивні враження та яскраві емоції – гарантовано!