Ваш кошик порожній

укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Оплата та доставка
0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
basket

Шоколадна втіха


Для участі необхідно мати картку LOKAL

Аби подарувати ще більше солодких емоцій своїм гостям, Львівська Майстерня Шоколаду приєднується до програми лояльності "Vodafone Бонус" від оператора мобільного зв’язку Vodafone Україна. У рамках програми кожен її учасник має можливість отримувати приємні бонуси та заощаджувати на солодких покупках. Програма діє в інтернет-крамниці Львівської Майстерні Шоколаду до 28 лютого 2018 року.

Щоб скористатись перевагами потрібно обміняти 300 бонусів програми лояльності «Vodafone Бонус» на промокод, що надає 10% знижку на одну покупку. Для цього необхідно відправити з мобільного телефону ussd код *777*2*509# (для абонентів Передплати) або *110*885*9# (для абонентів Контракту). При цьому накопичені абонентом бонуси списуються з його бонусного рахунку протягом доби, а промокод на знижку буде надіслано протягом дня у SMS.

Для отримання знижки на покупку, необхідно ввести промокод в персональному кабінеті під час оформлення замовлення у інтернет-крамниці. Знижка надається виключно з карткою Lokal, яку можна отримати у будь-якому закладі мережі "!FEST". Для цього необхідно звернутись до менеджера закладу, заповнити анкету та отримати картку разом із вичерпною інформацією та правилами. Картка є активованою, і нею одразу можна користуватися. Варто зазначити, що зарахування бофонів на картку Lokal з використанням промокоду не відбувається. Промокод дійсний протягом 60 днів з моменту отримання.

Знижку можна використати на усі шоколадні смаколики, подарункові картки чи сувеніри, що представлені у інтернет-крамниці www.chocolate.lviv.ua.

З умовами нарахування бонусів можна ознайомитись на сайті bonus.vodafone.ua.

З правилами участі у програмі лояльності Lokal дізнавайтесь на сайті lokal.lviv.ua.


*Промокод – комбінація з 8 символів.

 

всі пропозиції