Ваш кошик порожній

укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Оплата та доставка
0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
basket

Шоколадна екскурсія

Запрошуємо на екскурсію «Львівською майстернею шоколаду», яка дарує можливість ознайомитись з історією виникнення шоколаду та загалом компанії, поспостерігати за процесом виготовлення шоколадних виробів ручної роботи.

Проводиться екскурсія за попереднім записом щоденно з 10:00 до 17:00 години у серці Львова - на вул. Сербська, 3. Тривалість екскурсії орієнтовно 30 хвилин. Групи учасників екскурсії формуються від 1 до 10 осіб.

Під час екскурсії гостей зустріне екскурсовод - працівник Майстерні, який розповість цікаві факти з історії шоколаду у світі та про "Львівську майстерню шоколаду". В рамках екскурсії учасникам буде проведено дегустацію різноманітного шоколаду (білого з горіхами, молочного з карамеллю та особливого чорного (Уганда)). На кожному з п'яти поверхів Майстерні гості матимуть можливість ознайомитись із особливостями інтер’єру, з асортиментом шоколадної і сувенірної продукції та відчути атмосферу шоколадного світу. А також кожен учасник отримає солодкий подарунок на згадку!

Вартість шоколадної екскурсії - 125 гривень (за одну особу).

Запрошуємо зануритись у атмосферу "Львівської майстерні шоколаду" та доторкнутись до секретів "солодкої справи" разом із нами!


Записатись на екскурсію:

Львів

 
© Львівська Майстерня Шоколаду, 2010-2021
Privacy policy