Ваш кошик порожній

укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Оплата та доставка
0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
basket

Шоколадна екскурсія

Запрошуємо на екскурсію Львівською майстернею шоколаду, на якій можна ознайомитись з історією Майстерні від її заснування і до сьогодні, а також цікавинками про шоколад.

Екскурсія проводиться за попереднім записом щодня з 10:00 до 17:00 години в Майстерні, що розташована в серці старого Львова — на вул. Сербській, 3. Тривалість екскурсії орієнтовно 30 хвилин. Групи учасників екскурсії формуються від 1 до 10 осіб.

Під час екскурсії гостей зустріне екскурсовод - працівник Майстерні, який розповість про Львівську майстерню шоколаду та цікаві факти з історії шоколаду у світі. Потім для учасників екскурсії буде проведена дегустація різних видів шоколаду - білого з горіхами, молочного з карамеллю та ексклюзивного чорного (Уганда). Також гості матимуть можливість ознайомитись із особливостями інтер’єру, з асортиментом шоколадної і сувенірної продукції та відчути атмосферу шоколадного світу. Наприкінці екскурсії кожен учасник отримає солодкий подарунок на згадку!

Вартість шоколадної екскурсії - 125 гривень (за одну особу).

Запрошуємо зануритись у атмосферу Львівської майстерні шоколаду та доторкнутись до секретів солодкої справи разом із нами!


Записатись на екскурсію:

Львів

Київ

 
© Львівська Майстерня Шоколаду, 2010-2023
Privacy policy