укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Оплата та доставка
Вхід в особистий кабінет
Увійти через
соціальну мережу

Залогуватись через Google+ Залогуватись через Facebook
Оцініть наш сервіс
Дякуємо за Твою оцінку
+38 (050) 372 98 97
eng
delivery tell_us@kryjivka.com.ua

Львівська Майстерня Шоколаду

+38 (050) 372 98 97
eng
м. Харків, вул. Г. Квітки-Основ'яненка, 12

Вперше у Харкові Львівська Майстерня Шоколаду відкрила свої двері 21 серпня 2013 року. З того ж часу заклад став улюбленим місцем відпочинку для харків’ян. Заклад знаходиться в самому серці міста, на мальовничій вулиці Квітки-Основ’яненка, приваблюючи відвідувачів своєю неповторною атмосферою та вишуканими солодощами. Тож після прогулянки найбільшою площею міста відвідувачі мають змогу насолодитися натуральним шоколадом, навчитися чоколядовій справі, придбати шоколадні сувеніри на згадку чи замовити ексклюзивні шоколадні вироби для презенту близьким людям!

Тут часто проводяться дитячі та сімейні свята, які поєднують у собі шоколадні майстер-класи та солодкі частування. Майстерня гордиться тим, що тисячі маленьких харків’ян, мешканців та гостей міста вже отримали сертифікати про звання “Майстер шоколадної справи”.

Також Львівська Майстерня Шоколаду у Харкові дає можливість відвідувачам висловити свої почуття за допомогою Пошти кохання, або зробити коханим солодкий подарунок у вигляді шоколадного портрету.

всі новини
Контакти майстерні:
вул. Г. Квітки-Основ'яненка, 12
+38 (050) 363 26 32
Знайдіть нас у
Приєднуйся до команди!
Оцініть наш сервіс:
Дякуємо за Твою оцінку