Ваш кошик порожній

укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
укр eng
КРАМНИЦЯ ШОКОЛАДУ
Оплата та доставка
0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
basket

Львівська Майстерня Шоколаду

0 800 50 8338 tell_us@chocolate.lviv.ua
en
м. Харків, вул. Г. Квітки-Основ'яненка, 12

Вперше у Харкові Львівська Майстерня Шоколаду відкрила свої двері 21 серпня 2013 року. З того ж часу заклад став улюбленим місцем відпочинку для харків’ян.

Заклад знаходиться в самому серці міста, на мальовничій вулиці Квітки-Основ’яненка, приваблюючи відвідувачів своєю неповторною атмосферою та вишуканими солодощами. Тож після прогулянки найбільшою площею міста відвідувачі мають змогу насолодитися натуральним шоколадом, навчитися чоколядовій справі, придбати шоколадні сувеніри на згадку чи замовити ексклюзивні шоколадні вироби для презенту близьким людям!

Тут часто проводяться дитячі та сімейні свята, які поєднують у собі шоколадні майстер-класи та солодкі частування. Майстерня гордиться тим, що тисячі маленьких харків’ян, мешканців та гостей міста вже отримали сертифікати про звання “Майстер шоколадної справи”.

Також Львівська Майстерня Шоколаду у Харкові дає можливість відвідувачам висловити свої почуття за допомогою Пошти кохання, або зробити коханим солодкий подарунок у вигляді шоколадного портрету.

всі новини
Контакти майстерні:
вул. Г. Квітки-Основ'яненка, 12
+38 (050) 363 26 32

Тимчасово зачинено

Знайдіть нас у
Приєднуйся до команди!
Оцініть наш сервіс: